iloon 2019 yılında Türkiye’nin en genç girişimcileri tarafından kurulan bir ilan (al-sat) platformudur.

2021 yılında, Türkiye’nin en büyük iş platformu olan Kobi Vadisi’nin bünyesine katılmıştır.

Günümüze kadar onbinlerce kullanıcıya ulaşan platformumuz her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

iloon’da ücretsiz ilan vermek için ücretsiz ilan ver sayfasına tıklamanız yeterli olacaktır.

Açılan sayfada ilanınızın tipini, marka ve modelini seçtikten sonra ‘devam et’ linkini takip ederek diğer aşamlara geçebilirsiniz.

Bu bölümlerde ise; fotoğraf ekleme, fiyat ve ilan detaylarını belirleme bölümleri bulunur. Aynı zamanda ilanınızı öne çıkaracak, doping seçeneklerini belirme, işlemlerinizi tamamladığınızda ilanınız yayına hazır hale gelecektir.

Yayına hazır hale gelen ilanlar editörlerimiz tarafından kontrol edilerek en kısa sürede yayına alınmaktadır.

iloon’da; satılık araç, satılık ve kiralık emlak ilanlarınızı ücretsiz olarak tanıtabilirsiniz.

Sitemizde ilan vermenin ücretsiz* olması da birçok kullanıcı tarafından sıkça tercih edilmesini sağlamaktadır. Sizde ücretsiz ilan vermek istiyorsanız iloon üzerinden birçok alt kategoride ilanlarınızı paylaşabilirsiniz.

iloon, son yıllarda oldukça fazla artış gösteren, internet üzerinden yapılan paylaşımın sanal dünyadan gerçek dünyaya yayılmasını sağlayan bir platform olmaktadır.

iloon’da sahip olduğunuz fakat yeni alıcı bulamadığınız içerikler için web sitemizden veya mobil uygulamalarımız üzerinden ilan verebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan iloon, ilan haznesini oldukça geniş bir yelpazede bir araya toplamıştır. Bütçesi yetmeyen müşteriler için bünyesinde ücretsiz ilanı barındıran iloon, kaliteli hizmeti ile günümüz koşullarında oldukça verimli bir ilan sitesidir.

Sitenin bir diğer özelliği ise sizlere tamamen basitleştirilmiş bir şekilde sunulmasıdır. Bu yüzden sizler de siteye girdiğinizde kolaylıkla ilan verebilirsiniz. Eğer merak ettiğiniz konular varsa web sitesinde bulunan iletişim sayfası ile iletişime geçebilirsiniz.

*sınırlı sayıda.

Top